Wszystko, co warto wiedzieć o wyborach samorządowych na portalu edukacyjnym Krajowego Biura Wyborczego

„Wybieram wybory” to nie tylko nazwa Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych – to także portal edukacyjny Krajowego Biura Wyborczego, poświęcony w całości zbliżającym się wyborom samorządowym. Na portalu znajdują się informacje dla wyborców i dla osób, które chciałyby kandydować w planowanych na jesień przyszłego roku wyborach. Dowiedzą się Państwo wszystkiego o rejestrze wyborców i o spisie wyborców, o tym jak oddać ważny głos i o tym, jakie prawa mają wyborcy niepełnosprawni.

Wiele z tych informacji już teraz przyda się tym z Państwa, którzy chcą kandydować lub głosować w wyborach uzupełniających lub przedterminowych do jednostek samorządu terytorialnego – takie wybory co niedziela odbywają się w różnych miejscach w Polsce.

Na www.wybieramwybory.pl poświęcamy najwięcej miejsca wyborom samorządowym, bo zgodnie z kalendarzem wyborczym odbędą się one w naszym kraju jako pierwsze. Z czasem portal będzie uzupełniany o informacje na temat wyborów parlamentarnych, do Parlamentu Europejskiego i wyborów prezydenckich.

Portal edukacyjny Wybieram wybory to także ciekawostki wyborcze z krajów członkowskich Unii Europejskiej oraz test z wiedzy wyborczej opracowany na podstawie pytań, na jakie odpowiadali uczestnicy Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym pod tym samym tytułem. Zapraszamy!

www.wybieramwybory.pl
Wybory samorządowe: od głosowania do wyników wyborów - zobacz filmy i dowiedz się więcej!

Rejestr zmian

 • Data utworzenia

  07-09-2017 10:52

  Wprowadził:

  Renata Dzik

 • zobacz cały rejestr

 • Data modyfikacji

  07-09-2017 10:56

  Wprowadził:

  Renata Dzik

 • Data modyfikacji

  07-09-2017 11:37

  Wprowadził:

  Renata Dzik

 • Data modyfikacji

  07-09-2017 11:50

  Wprowadził:

  Renata Dzik

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać plikami cookies w ustawieniach przeglądarki

Zamknij