• Postanowienie Komisarza Wyborczego w Tarnowie II z dnia 30 listopada 2018 r. w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego Rady Gminy Żegocina.
  Postanowienia Komisarza Wyborczego w Tarnowie z dnia 16 listopada 2018 r. w sprawie obsadzenia mandatu radnego Rady Miejskiej w Tarnowie.
 • Postanowienie Komisarza Wyborczego w Tarnowie z dnia 16 listopada 2018 r. w sprawie obsadzenia mandatu radnego Rady Miejskiej w Brzesku.
  Postanowienie Komisarza Wyborczego w Tarnowie z dnia 16 listopada 2018 r. w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego Rady Miejskiej w Żabnie.
 • Postanowienie Komisarza Wyborczego w Tarnowie z dnia 16 listopada 2018 r. w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego Rady Gminy Łapanów.
  Postanowienie Komisarza Wyborczego w Tarnowie z dnia 9 listopada 2018 r. w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego Rady Miejskiej w Brzesku.
 • Postanowienie Komisarza Wyborczego w Tarnowie z dnia 8 listopada 2018 r. w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego Rady Miejskiej w Tarnowie.
  POSTANOWIENIA Komisarzy Wyborczych w Tarnowie w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych.
 • POSTANOWIENIE Komisarza Wyborczego w Tarnowie II z dnia 21 września 2018 r. w sprawie zmian w składzie Gminnej Komisji Wyborczej w Borzęcinie
  POSTANOWIENIE Komisarza Wyborczego w Tarnowie II z dnia 19 września 2018 r. w sprawie zmiany w składzie Gminnej Komisji Wyborczej w Bochni